Ακολουθήστε μας στο VIBER για να λαμβάνετε σε πραγματικό χρόνο τις αναρτήσεις μας.

Όποτε θέλετε μπορείτε να αποχωρίσετε (αν και δεν το θέλουμε).

Καλή εμφάνιση και νίκη της ΚΑΕ Παραμυθιά

Με καλή απόδοση η ομάδα μπάσκετ της Παραμυθιάς κέρδισε για δεύτερη φορά σε ένα δυνατό παιχνίδι την IBC με σκορ 66-59.

Η ΚΑΕ ΠΑραμυθιάς με σύμμαχο τους φιλάθλους της είχε το προβάδισμα σε όλα τα δεκάλεπτα με το ημίχρονο να κλείνει στο καλάθι. Στο δεύτεροι ημίχρονο η ομάδα της Παραμυθιάς πήρε ένα μεγαλύτερο προβάδισμα και τελικά έφυγε με την νίκη από τον αγώνα με σκορ 66-59

Διαιτητές: Παπανικολάου Γ.- Λυγούρας
Δεκάλεπτα: 23-20, 35-33, 53-46, 66-59
Παραμυθιά (Μπάθας): Χάϊδος 14(1), Ματσάγγας 2, Ψιλοδημητρακόπουλος 4, Μάλλιος 6, Κρικώνης 9(1), Σωτηρίου 23(3), Κατσίβελος, Βάτσιος, Κρίπσι 8, Κωσταράς, Τσιρώνης.
ΣΚ Ιωάννινα (Παπαδόπουλος): Ζώτος 4, Νταβουλτζόπουλος 16, Ξιούρας 18(2), Στύλος 2, Μαρτζούκος, Βάση 10, Πολύζος, Μαγκλάρας, Mιλάνοβιτς 3, Μπαρτζώκας Σ. 4, Δάσκαλος 2