Το τηλεοπτικό πρόγραμμα αθλητικών μεταδόσεων της Κυριακής 6 Οκτωβρίου

Πλούσιο αθλητικό πρόγραμμα περιλαμβάνει η αποψινή ημέρα (Κυριακή 6 Οκτωβρίου), με πλήθος παιχνιδιών να μεταδίδονται live από την τηλεόρασή μας, με το παιχνίδι που ξεχωρίζει να είναι το Άρης – Ολυμπιακός για την 6η αγωνιστική της Superleague 1.

Παράλληλα, ο πρωταθλητής ΠΑΟΚ δοκιμάζεται στην έδρα που ηττήθηκε τελευταία φορά πριν από 40 παιχνίδια πρωταθλήματος, απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις για την Κυριακή (6/10)

ΤΕΝΙΣ

09:30 ATP World Tour 500, Ιαπωνία Οπεν COSMOTE SPORT 6

11:30 WTA 2019, Κίνα Οπεν COSMOTE SPORT 7

14:30 ATP World Tour 500, Κίνα Οπεν COSMOTE SPORT 7

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

13:00 Μαγιόρκα – Εσπανιόλ, Primera Division COSMOTE SPORT 3

13:15 Ντεν Χάαχ – Αγιαξ, Ολλανδία NOVASPORTS 3

13:30 Φιορεντίνα – Ουντινέζε, Serie A NOVASPORTS 2

14:30 Νυρεμβέργη – Σαν Πάουλι, Γερμανία 2 COSMOTE SPORT 8

14:30 Γκλάντμπαχ – Αουγκσμπουργκ, Bundesliga COSMOTE SPORT 2

15:00 Θέλτα – Μπιλμπάο, Primera Division COSMOTE SPORT 5

15:00 Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια, Football League ΕΡΤ3

15:00 Βόλος – Ατρόμητος, Super League NOVASPORTS 1

16:00 Σαουθάμπτον – Τσέλσι, Premier League COSMOTE SPORT 3

16:00 Μάντσεστερ Σίτι – Γουλβς, Premier League COSMOTE SPORT 1

16:00 Αταλάντα – Λέτσε, Serie A NOVASPORTS 24

16:00 Μπολόνια – Λάτσιο, Serie A NOVASPORTS 5

16:00 Ρόμα – Κάλιαρι, Serie A NOVASPORTS 4

16:30 Βόλφσμπουργκ – Ουνιόν Βερ., Bundesliga COSMOTE SPORT 9

17:00 Βαγιαδολίδ – Ατλέτικο Μαδρίτης, Primera Division COSMOTE SPORT 2

17:15 ΟΦΗ – Πανιώνιος, Super League NOVASPORTS 3

17:15 Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ, Super League NOVASPORTS 2

18:30 Νιούκαστλ – Μάντσεστερ Γ., Premier League COSMOTE SPORT 1

19:00 Άιντραχτ Φρ. – Βέρντερ Βρ., Bundesliga COSMOTE SPORT 3

19:00 Τορίνο – Νάπολι, Serie A NOVASPORTS 4

19:30 Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε, Primera Division COSMOTE SPORT 2

19:30 Άρης – Ολυμπιακός, Super League NOVASPORTS 1

21:45 Ίντερ – Γιουβέντους, Serie A NOVASPORTS 2

22:00 Μπαρτσελόνα – Σεβίλη, Primera Division COSMOTE SPORT 2

22:00 Σεντ Ετιέν – Λιόν, Ligue 1 NOVASPORTS 3

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

14:30 Φλένσμπουργκ – Φούσε Βερολίνου, Bundesliga COSMOTE SPORT 6

ΜΠΑΣΚΕΤ

17:00 ΑΕΚ – Κολοσσός, Basket League COSMOTE SPORT 4

17:00 Λαύριο – Παναθηναϊκός, Basket League ΕΡΤ SPORTS

18:00 Ούνικς Καζάν – Αστάνα, VTB League COSMOTE SPORT 8

19:30 Μπασκόνια – Μάλαγα, ACB League COSMOTE SPORT 4

22:30 Κονέκτικατ Σαν – Ουάσινγκτον Μίστικς, WNBA (τελικοί) COSMOTE SPORT 8

ΣΤΙΒΟΣ

19:00 Παγκόσμιο πρωτάθλημα, 10η μέρα ΕΡΤ SPORTS

dikaiologitika.gr
Author:

Για να μην χάνετε τις σημαντικότερες ειδήσεις, καθημερινά θα σας στέλνουμε στο email σας τις αναρτήσεις της ημέρας. Σας ευχαριστούμε που μας εμπιστεύεστε για την ενημέρωση σας!
Holler Box
Αρέσει σε %d bloggers: