Το πρόγραμμα του 2ου όμιλου στην Γ’ Εθνική

Το πρόγραμμα του 2ου όμιλου στην Γ’ Εθνική

Στο Ελευθεροχώρι θα αγωνιστεί ο Θεσπρωτός στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ΄. Με Ολυμπιακό Βόλου στην Ηγουμενίτσα θα πέσει η αυλαία. Αναλυτικά:

Απόλλων Λάρισας – Πύδνα Κίτρους

Εθνικός Φιλιππιάδας – Νίκη Βόλου

Αμβρακία Κωστακιών – Τηλυκράτης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Διαγόρας Σεβαστής

Πιερικός – ΑΕ Ισταιίας

Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκης

Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Πετριτή

Μαύροι Αετοί – Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας – Απόλλων Λάρισας

Πύδνα Κίτρους – Αμβρακία Κωστακιών

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Τηλυκράτης – Πιερικός

Διαγόρας Σεβαστής – Ρήγας Φεραίος

ΑΕ Ισταιίας – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕ Καραϊσκάκης – Θεσπρωτός

Αστέρας Πετριτή – Μαύροι Αετοί

Απόλλων Λάρισας – Αμβρακία Κωστακιών

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Πιερικός – Πύδνα Κίτρους

Ρήγας Φεραίος – Νίκη Βόλου

Ολυμπιακός Βόλου – Τηλυκράτης

Θεσπρωτός – Διαγόρας Σεβαστής

Μαύροι Αετοί – ΑΕ Ιστιαίας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αστέρας Πετριτή

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Απόλλων Λάρισας

Αμβρακία Κωστακιών – Πιερικός

Εθνικός Φιλιππιάδας – Ρήγας Φεραίος

Πύδνα Κίτρους – Ολυμπιακός Βόλου

Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός

Τηλυκράτης – Μαύροι Αετοί

Διαγόρας Σεβαστής – Αστέρας Πετριτή

ΑΕ Ισταιίας – ΑΕ Καραϊσκάκης

Απόλλων Λάρισας – Πιερικός

Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Ολυμπιακός Βόλου – Αμβρακία Κωστακιών

Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας

Μαύροι Αετοί – Πύδνα Κίτρους

Αστέρας Πετριτή – Νίκη Βόλου

ΑΕ Καραϊσκάκης – Τηλυκράτης

Διαγόρας Σεβαστής – ΑΕ Ισταιίας

Ρήγας Φεραίος – Απόλλων Λάρισας

Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός

Αμβρακία Κωστακιών – Μαύροι Αετοί

Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Πετριτή

Πύδνα Κίτρους – ΑΕ Καραϊσκάκης

Νίκη Βόλου – ΑΕ Ισταιίας

Τηλυκράτης – Διαγόρας Σεβαστής

Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός – Ρήγας Φεραίος

Μαύροι Αετοί – Πιερικός

Αστέρας Πετριτή – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αμβρακία Κωστακιών

ΑΕ Ισταιίας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Διαγόρας Σεβαστής – Πύδνα Κίτρους

Νίκη Βόλου – Τηλυκράτης

Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας

Ολυμπιακός Βόλου – Μαύροι Αετοί

Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Πετριτή

Πιερικός – ΑΕ Καραϊσκάκης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΕ Ισταιίας

Αμβρακία Κωστακιών – Διαγόρας Σεβαστής

Εθνικός Φιλιππιάδας – Τηλυκράτης

Πύδνα Κίτρους – Νίκη Βόλου

Απόλλων Λάρισας – Μαύροι Αετοί

Αστέρας Πετριτή – Θεσπρωτός

ΑΕ Καραϊσκάκης – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕ Ισταιίας – Ρήγας Φεραίος

Διαγόρας Σεβαστής – Πιερικός

Τηλυκράτης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Νίκη Βόλου – Αμβρακία Κωστακιών

Πύδνα Κίτρους – Εθνικός Φιλιππιάδας

10η

Αστέρας Πετριτή – Απόλλων Λάρισας

Μαύροι Αετοί – ΑΕ Καραϊσκάκης

Θεσπρωτός – ΑΕ Ισταιίας

Ολυμπιακός Βόλου – Διαγόρας Σεβαστής

Ρήγας Φεραίος – Τηλυκράτης

Πιερικός – Νίκη Βόλου

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πύδνα Κίτρους

Αμβρακία Κωστακιών – Εθνικός Φιλιππιάδας

11η

Απόλλων Λάρισας – ΑΕ Καραϊσκάκης

ΑΕ Ισταιίας – Αστέρας Πετριτή

Διαγόρας Σεβαστής – Μαύροι Αετοί

Τηλυκράτης – Θεσπρωτός

Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου

Πύδνα Κίτρους – Ρήγας Φεραίος

Εθνικός Φιλιππιάδας – Πιερικός

Αμβρακία Κωστακιών – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

12η

ΑΕ Ισταιίας – Απόλλων Λάρισας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Διαγόρας Σεβαστής

Αστέρας Πετριτή – Τηλυκράτης

Μαύροι Αετοί – Νίκη Βόλου

Θεσπρωτός – Πύδνα Κίτρους

Ολυμπιακός Βόλου – Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος – Αμβρακία Κωστακιών

Πιερικός – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

13η

Απόλλων Λάρισας – Διαγόρας Σεβαστής

Τηλυκράτης – ΑΕ Ισταιίας

Νίκη Βόλου – ΑΕ Καραϊσκάκης

Πύδνα Κίτρους – Αστέρας Πετριτή

Εθνικός Φιλιππιάδας – Μαύροι Αετοί

Αμβρακία Κωστακιών – Θεσπρωτός

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός – Ρήγας Φεραίος

14η

Τηλυκράτης – Απόλλων Λάρισας

Διαγόρας Σεβαστής – Νίκη Βόλου

ΑΕ Ισταιίας – Πύδνα Κίτρους

ΑΕ Καραϊσκάκης – Εθνικός Φιλιππιάδας

Αστέρας Πετριτή – Αμβρακία Κωστακιών

Μαύροι Αετοί – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Θεσπρωτός – Πιερικός

Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος

15η

Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου

Πύδνα Κίτρους – Τυλυκράτης

Εθνικός Φιλιππιάδας – Διαγόρας Σεβαστής

Αμβρακία Κωστακιών – ΑΕ Ισταιίας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΕ Καραϊσκάκης

Πιερικός – Αστέρας Πετριτή

Ρήγας Φεραίος – Μαύροι Αετοί

Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός

Πηγή http://thesprotiaball.gr/

Share This:

You May Also Like

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

17